Pracownik biurowy - Rekruter (Częstochowa)

Lavoro Sp. z o.o. firma o ugruntowanej pozycji na rynku (cert.9603) poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik biurowy / Rekruter

Ze względu na wymóg projektu,
oferta kierowana jest tylko do osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

- umowę o pracę

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

- zróżnicowaną i ciekawą pracę w branży doradztwa personalnego

Zakres obowiązków:

- aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy

- analizowanie i selekcja CV kandydatów

- prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji

Oczekujemy:

- samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania

- wysokich umiejętności interpersonalnych

- umiejętności pracy w zespole

- dobrej organizacji czasu pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV lub kontaktu telefonicznego!

Do CV należy dołączyć klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celu rekrutacji.

Pełna treść zgody znajduje się na naszej stronie internetowej www.lavoro.com.pl