PRACOWNIK PRODUKCJI (ŁÓDŹ )

 Firma Lavoro Sp. z o.o. (numer certyfikatu 9603) poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

(Nowy Józefów, Konstantynów Łódzki)

WYMAGANIA :

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • zdolność manualna i chęć do pracy
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • obsługa maszyn i urządzeń (czynności powtarzalne)
  • jakościowa i ilościowa kontrola jakości produkcji

 OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • pracę na pełny etat w systemie trzyzmianowym
  • wynagrodzenie powiększane o premię miesięczną i dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr

791 121 103 oraz 791 120 639

lub przesyłanie aplikacji przez naszą stronę internetową www.lavoro.com.pl

 Do CV należy dołączyć klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celu rekrutacji.

Pełna treść zgody znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce praca.