Stażysta/ka w dziale rekrutacji (KATOWICE)

Lavoro Sp. z o.o., firma o ugruntowanej pozycji na rynku (certyfikat numer 9603) poszukuje pracownika na stanowisko:

 STAŻYSTA/KA W DZIALE REKRUTACJI

Miejsce pracy: Katowice

Staż kierowany jest do osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy

- analizowanie i selekcja CV kandydatów

- prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

- realizacja celów rekrutacyjnych

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji

WYMAGAMY:

- aktywności w poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań

- samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania

- wysokich umiejętności interpersonalnych

- umiejętności pracy w zespole

- dobrej organizacji czasu pracy

OFERUJEMY:

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

- zróżnicowaną i ciekawą pracę w branży doradztwa personalnego

- umowę o pracę po zakończonym stażu

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV lub kontaktu telefonicznego pod nr 791-120-788

Do CV należy dołączyć klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celu rekrutacji. Pełna treść zgody znajduje się na naszej stronie internetowej www.lavoro.com.pl