PRACOWNIK PRODUKCJI (GDAŃSK (Kokoszki))

LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        montowanie drobnych komponentów

·        kontrola jakości produktu

·        sortowanie, pakowanie

·        nadzór nad brakiem elementów, wypełnianie braków

WYMAGANIA:

·        sprawność manualna

·      dobry wzrok

·        mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

OFERUJEMY:

·        umowę o pracę

·        pełny etat

·        możliwość przyuczenia

·        system premiowy

·        pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 791 120 639

lub przesłanie CV drogą elektroniczną za pomocą funkcji "APLIKUJ"

Do aplikacji należy dołączyć wypełnioną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych, oraz zgodę na przetwarzanie tych danych.

Klauzulę można pobrać na naszej stronie internetowej www.lavoro.com.pl w zakładce praca