PRACOWNIK PRODUKCJI (GDAŃSK (Kokoszki))

LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        montowanie drobnych komponentów

·        kontrola jakości produktu

·        sortowanie, pakowanie

·        nadzór nad brakiem elementów, wypełnianie braków

WYMAGANIA:

·        sprawność manualna

·      dobry wzrok

·        mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

OFERUJEMY:

·        umowę o pracę

·        pełny etat

·        możliwość przyuczenia

·        system premiowy

·        pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 791 120 639

lub przesłanie CV na adres praca@lavoro.com.pl

Do aplikacji należy dołączyć wypełnioną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych, oraz zgodę na przetwarzanie tych danych.

Klauzulę można pobrać na naszej stronie internetowej www.lavoro.com.pl w zakładce praca