WYDAWCA MAGAZYNOWY (SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE)

Lavoro Sp. z o.o. zatrudni pracowników

stanowisko: WYDAWCA MAGAZYNOWY - OPERATOR WÓZKA JEZDNEGO

Praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, branża Automotive.

 miejsce zatrudnienia: Siemianowice Śląskie (Bańgów) przy granicy z Czeladzią

Pilnie poszukujemy dwóch osób do pracy na wózkach jezdniowych z uprawnieniami UDT 2 WJO (lub 1 WJO).

OFERUJEMY:

- umowę o pracę

- wynagrodzenie od 3500 zł brutto, premia do 800 zł, płatne zawsze na czas!

- opiekę koordynatora

ZADANIA:

- obsługa wózka jezdniowego 2 WJO

- dostarczenie materiałów z magazynu do stanowisk produkcyjnych

- czyszczenie i rozkładanie wózków jezdniowych

- kontrola wizualna elementów

WYMAGANIA:

- uprawnienia na wózki jezdniowe UDT 2 WJO (lub w trakcie wyrabiania)

- dyspozycyjność do pracy w system zmianowym 4-brygadowym

- dobra sprawność fizyczna

UDOGODNIENIA:

Dogodny dojazd do zakładu komunikacją miejską z Bytomia, z Siemianowic Śl., z Katowic (Wełnowiec, Józefowiec). Przystanki autobusowe w bliskiej okolicy zakładu (autobusy linii 27, 42, 43, 133, 222), ponadto duży parking pracowniczy. Na terenie zakładu możliwość korzystania z kantyny – smaczne posiłki w przystępnych cenach!

ZAPRASZAMY DO OSOBISTEGO KONTAKTU

w BIURZE w SOSNOWCU UL. 3 MAJA 15

TEL. 791-120-970

OD PONIEDZIAŁKU – DO PIĄTKU godziny 8:00 – 17:00

Prosimy o przesyłanie CV na adres

praca.sosnowiec@lavoro.com.pl

LUB APLIKOWANIE NA STRONIE

do aplikacji należy dołączyć wypełnioną deklarację dotyczącą ochrony danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie tych danych do pobrania na naszej stronie

Lavoro Sp. z o.o. jest podmiotem prowadzącym Agencję Zatrudnienia. Posiada wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego Certyfikat z numerem 9603