PAKOWACZ / PAKOWACZKA (Gdańsk)

LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) poszukuje kandydatów na stanowisko:

PAKOWACZ / PAKOWACZKA

Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- pakowanie gotowych produktów
- etykietowanie
- sortowanie elementów

WYMAGANIA :

- sprawność manualna
- dobry wzrok
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

OFERUJEMY :

- umowę o pracę
- pełny etat
- możliwość przyuczenia
- premię
- pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT POD NR TELEFONU 791 121 677

ZAPRASZAMYDO BIURA

  • UL. GRUNWALDZKA 99/ 101 LOK 3A

    (Dojazd: SKM - Gdańsk Wrzeszcz, ZKM - Jaśkowa Dolina, Dmowskiego)

  • Prosimy o przesyłanie CV na adres

    praca@lavoro.com.pl

    do aplikacji należy dołączyć wypełnioną deklarację dotyczącą ochrony danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie tych danych do pobrania na naszej stronie

    Lavoro Sp. z o.o. jest podmiotem prowadzącym Agencję Zatrudnienia. Posiada wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego Certyfikat z numerem 9603