OPERATOR PRODUKCJI Z OBSŁUGĄ SUWNICY (Siemianowice Śląskie)

Lavoro Sp. z o.o. Poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Z OBSŁUGĄ SUWNICY

uprawnienia UDT (IIS)

(miejsce pracy: Siemianowice Śląskie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  1. obsługa suwnicy z poziomu roboczego
    zaopatrzenie produkcji w komponenty,
    transport materiałów i wyrobów gotowych
    kontrola wizualna kompletności produkowanych komponentów

WYMAGANIA :

  1. gotowość do pracy w systemie zmianowym
  2. uprawnienia UDT (IIS)
  3. chęci do pracy
  4. mile widziane osoby z orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

OFERUJEMY :

  1. stałe i stabilne zatrudnienie
  2. pracę w rozwojowej branży
  3. atrakcyjne wynagrodzenie + korzystne premie dla każdego
  4. opiekę koordynatora
  5. stołówka pracownicza ze smacznymi obiadami

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA !

Zatrudnienie od zaraz.

Chętnie przyjmujemy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Przyjmujemy też kandydatów bez doświadczenia, zapewniamy szkolenie!

Zakład mieści się w okolicach Czeladzi/Siemianowic Śl. Dobry dojazd komunikacją miejską

z Będzina oraz z Dąbrowy Górniczej- przystanek pod samym zakładem!

ZAPRASZAMY DO OSOBISTEGO KONTAKTU

w BIURZE w SOSNOWCU UL. 3 MAJA 15

OD PONIEDZIAŁKU – DO PIĄTKU godziny 8:00 – 17:00

Prosimy o przesyłanie CV na adres

praca.sosnowiec@lavoro.com.pl

do aplikacji należy dołączyć wypełnioną deklarację dotyczącą ochrony danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie tych danych do pobrania na naszej stronie

Lavoro Sp. z o.o. jest podmiotem prowadzącym Agencję Zatrudnienia. Posiada wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego Certyfikat z numerem 9603