Operator wózka jezdnego (Siemianowice Śląskie)

Lavoro Sp. z o.o. wpisana w rejestr pod numerem certyfikatu 9603 zatrudni pracowników.

stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU - OPERATOR WÓZKA JEZDNEGO

Praca na nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, branża Automotive.

 miejsce zatrudnienia: Siemianowice Śląskie

OFERUJEMY:

- wynagrodzenie do 3100 zł brutto, płatne zawsze na czas

- opieka koordynatora

ZADANIA:

- obsługa wózka jezdnego 3WJO

- dostarczanie komponentów z magazynu do stanowisk produkcyjnych

- dbałość o dostarczenie właściwych komponentów

WYMAGANIA:

- uprawnienia na wózki 3WJO lub prawo jazdy kat.B

- dyspozycyjność do pracy w system zmianowym 4-brygadowym

- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

- umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 791-120-970 lub zapraszamy z CV bezpośrednio do biura w Sosnowcu przy ul. 3 Maja 15.