KIEROWNIK/MENEDŻER ds. usług utrzymania czystości (Częstochowa)

Lavoro Sp. z o.o. wpisana w rejestr pod numerem certyfikatu 9603 poszukuje pracownika na stanowisko:

 Kierownik/Menedżer ds. usług utrzymania czystości

Miejsce pracy: Czętochowa

Opis stanowiska pracy:

- sporządzanie zestawień prac oraz planów ich wykonania
- przygotowywanie zamówień dla działu oraz nadzór nad współpracą z dostawcami towarów i usług związanych z utrzymaniem obiektu
- szkolenie oraz motywowanie podległego personelu
- tworzenie standardów i procedur działu
- ofertowanie

Oferujemy:

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
- umowę o pracę
- przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
- niezbędne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, komputer i telefon

Wymagamy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku
- dobrej znajomość pakietu MS Office w szczególności: MS Excel, MS Word
- gotowości do pracy w terenie
- umiejętności rozwiązywania problemów, odpowiedzialność i decyzyjności
- samodzielności
- dyspozycyjności i samodzielności

Oferta kierowana do osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Dane kontaktowe:

Magdalena Polak 791 120 788
Paulina Pałęga 791 120 639

Prosimy do CV dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Znajdziesz ją na naszej stronie www.lavoro.com.pl w zakładce „Oferty pracy” .