KONTROLER JAKOŚCI - ANALISTA (Częstochowa)

Agencja Zatrudnienia LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) poszukuje kandydatów na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI - ANALISTA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • kontrola jakości separowanych komponentów
  • ewidencja braków w systemie SAP
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • kontrola wizualna braków

WYMAGANIA:

  • znajomość komputera
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę
  • opiekę koordynatora
  • szkolenia stanowiskowe
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV na adres mailowy:
praca@lavoro.com.pl
tel. 570-570-390

Do aplikacji należy dołączyć wypełnioną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych, oraz zgodę na przetwarzanie tych danych.

Klauzulę można pobrać na naszej stronie internetowej w dziale ‘Oferty pracy’.

Zapraszamy do biura: ul. Kmicica 6/8 42-202 Częstochowa w godzinach 8-15

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.