OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ (Radomsko)

Agencja Zatrudnienia LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

Miejsce pracy: Radomsko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • drobne prace transportowe

WYMAGANIA:

  • gotowość do podjęcia pracy stojącej i w ruchu
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobry wzrok i sprawność manualna
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • pełny etat
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie zawsze na czas
  • gwarantowany dowóz pracowników na trasach Koniecpol - Radomsko i Częstochowa – Radomsko
  • dofinansowanie do posiłków
  • pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV na adres mailowy:
praca@lavoro.com.pl
tel. 791-118-139, 34 360-82-95, 570-570-390.

Do aplikacji należy dołączyć wypełnioną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych, oraz zgodę na przetwarzanie tych danych.

Klauzulę można pobrać na naszej stronie internetowej w dziale ‘Oferty pracy’.