PRACOWNIK WSPARCIA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH (Mysłowice)

Agencja Zatrudnienia LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK WSPARCIA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa maszyn
  • kontrola jakości produktu
  • sortowanie, pakowanie
  • wykładanie gotowych elementów
  • wydruk etykiet

WYMAGANIA:

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • chęci do pracy
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie płatne do 10-go każdego miesiąca - zawsze na czas
  • atrakcyjny system premiowy
  • gwarancja wszystkich ubezpieczeń
  • nagrody, benefity pracownicze
  • dodatek dojazdowy
  • 10 dni dodatkowego płatnego urlopu w ciągu roku*
  • szkolenia na stanowiskach
  • wsparcie, opieka koordynatora
  • darmowe porady prawne

NIE MUSZISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA !!

Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV na adres mailowy:
praca.sosnowiec@lavoro.com.pl
tel. 791-120-970, 570-570-390.

Do aplikacji należy dołączyć wypełnioną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych, oraz zgodę na przetwarzanie tych danych.

Klauzulę można pobrać na naszej stronie internetowej w dziale ‘Oferty pracy’.

Zapraszamy do biura: Sosnowiec, ul. 3-go maja 15 (Centrum)

*stopień umiarkowany i znaczny