Pracownik Produkcji (Mysłowice-Brzezinka)

Lavoro Sp. z o.o. - to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, której jednym z głównych zadań jest oferowanie zatrudnienia przede wszystkim osobom niepełnosprawnym.

Szukamy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Pracownik Produkcji

(miejsce pracy: Mysłowice-Brzezinka)

Zakres obowiązków:

    • Obsługa prostych urządzeń, maszyn produkcyjnych
    • kontrola jakości produktu
    • sortowanie, pakowanie
    Wymagania:
    • chęci do pracy
    • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pełny etat
    • wynagrodzenie stałe oraz premię
    • dodatek dojazdowy
    • pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

    Zatrudniamy również osoby bez doświadczenia.

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres mailowy: praca.sosnowiec@lavoro.com.pl

    lub kontakt telefoniczny pod nr tel.: 791-120-970, 570-570-390

    Skype: kasia.lavoro (język migowy)

    W CV należy umieścić klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji:

    „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

    Zapraszamy do biura: Sosnowiec, ul.3-go Maja 15 (centrum).