Operator Produkcji SZLIFIRZ (Siemianowice Śląskie)

Lavoro Sp. z o.o. - to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, której jednym z głównych zadań jest oferowanie zatrudnienia przede wszystkim osobom niepełnosprawnym.

Szukamy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Operator Produkcji

SZLIFIERZ

(miejsce pracy: Siemianowice Śląskie)

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn
  • szlifowanie odlewów szlifierką pneumatyczną
  • kontrola wizualna kompletności produkowanych komponentów

Wymagania:

  • sprawność manualna
  • dobry wzrok i spostrzegawczość
  • sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pełny etat
  • możliwość przyuczenia
  • premię
  • pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

telefonicznego

TEL. 791-120-970

OD PONIEDZIAŁKU – DO PIĄTKU w godzinach 8:00 – 16:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: praca.sosnowiec@lavoro.com.pl

W CV należy umieścić klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji do pobrania na naszej stronie

www.lavoro.com.pl  (w zakładce oferty pracy)