Pracownik produkcji - Monter (Będzin)

Lavoro Sp. z o.o. Poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI – MONTER

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA !

Zatrudnienie od zaraz

Chętnie przyjmujemy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

zapewniamy szkolenie!

Zakład mieści się w Będzinie oferujemy dojazd do pracy z następujących lokalizacji:

  1. Katowice Szopienice
    Katowice Janów
    Mysłowice
    Sosnowiec Niwka
    Sosnowiec Krzyżówka Klimontów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW (W ZALEŻNOŚCI OD FUNKCJI):

- Praca na produkcji przy montażu drobnych elementów, tj. silników do małego AGD (mikserów, ekspresów do kawy). Mile widziane kobiety.

- montaż przełączników i silników do urządzeń elektrycznych i elektronicznych ręcznie oraz za pomocą zgrzewarek lub prasek ręcznych,

- kontrola jakości, testowanie gotowych wyrobów w maszynach testujących,

- pakowania ich w opakowania zbiorcze ,

- dbałość o porządek w miejscu pracy,

WYMAGANIA:

- sprawność manualna, dobry wzrok,

- precyzja, dokładność

- gotowość do pracy na 3 zmiany w pozycji stojącej i chodząącej

- chęć do pracy

OFERUJEMY:

- umowę o pracę od pierwszego dnia,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- premię,

- pełny etat,

- ubezpieczenie na życie,

- możliwość korzystania z busa zakładowego,

ZAPRASZAMY DO OSOBISTEGO KONTAKTU

w BIURZE w SOSNOWCU UL. 3 MAJA 15

OD PONIEDZIAŁKU – DO PIĄTKU godziny 8:00 – 17:00

lub kontaktu telefonicznego 791 120 970

Prosimy o przesyłanie CV na adres

praca.sosnowiec@lavoro.com.pl

do aplikacji należy dołączyć wypełnioną deklarację dotyczącą ochrony danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie tych danych do pobrania na naszej stronie

www.lavoro.com.pl  (w zakładce oferty pracy)

Lavoro Sp. z o.o. jest podmiotem prowadzącym Agencję Zatrudnienia. Posiada wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego Certyfikat nr 9603