O nas

Lavoro Sp. z o.o. to spółka prawa handlowego której głównym profilem działalności jest rekrutacja i udostępnianie pracowników. Spółka działa w oparciu o wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego Certyfikat podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, co pozwala nam na świadczenie usług w zakresie pośrednictwa pracy, poradnictwa zawodowego, doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Udostępniani przez nas pracownicy zostają rekrutowani i wyselekcjonowani przez agencję zatrudnienia pod kątem specyfiki działalności jaką prowadzi zleceniodawca współpracujący z naszymi doradcami zawodowymi.

Lavoro Sp. z o.o. ma swoją Centralę w Częstochowie, ale zasięgiem swojego działania obejmuje teren całego kraju wykonując zlecenia na rzecz swoich kontrahentów. Podmioty współpracujące z nami to liderzy w swojej branży. Naszymi największymi partnerami są zakłady z branży motoryzacyjnej ale również przemysłowej, spożywczej i AGD.

W naszej ofercie znajdują się usługi leasingu pracowniczego wykonywane również przez osoby niepełnosprawne. Działalność taka, przyczynia się do zwiększenia zatrudnienia niepełnosprawnych w ramach pracy tymczasowej również na otwartym rynku pracy, dzięki czemu Lavoro Sp. z o.o. realizuje swoje cele docierając do szerokiego grona pracodawców i zmianie ich postaw dotyczących zatrudnienia osób niepełnosprawnych. W ten sposób Spółka uświadamia im gospodarcze, społeczne i osobiste korzyści wynikające ze wskazanych form zatrudnienia. Oferujemy również usługi wykonywane przez uzdolnione manualnie osoby niepełnosprawne, które wykonują rękodzieło artystyczne cieszące się sporym zainteresowaniem u nabywców w kraju jak i za granicą.

Współpraca z Lavoro Sp. z o.o. pomaga przedsiębiorcom opracować i wdrożyć wariantowe rozwiązania optymalizacji obowiązkowej wpłaty na PFRON. Warianty takie są przygotowywane i wdrażane przy ścisłej współpracy pomiędzy przedsiębiorcą a naszymi specjalistami. Wiadomo, iż w każdym podmiocie gospodarczym niezależnie od jego profilu i specyfiki działalności istnieją możliwości wprowadzenia rozwiązań umożliwiających znaczne zmniejszenie wpłat na PFRON, przy równoczesnym wsparciu idei wspomagania aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Proces taki przebiega więc dwutorowo, niosąc pozytywne rozwiązania dla osoby niepełnosprawnej jak i przedsiębiorcy będącego klientem Lavoro Sp. z o.o.

 Współpracując z nami otrzymujecie Państwo gwarancję całkowitego zadowolenia z wykonania przez nas zlecenia. Nasze zadania wykonujemy profesjonalnie, skutecznie i terminowo.

Wciąż podnosząc standardy swoich usług od dnia 01.11.2013r. Lavoro Sp. z o.o. wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001.

Spółka jest członkiem Regionalnej Organizacji Pracodawców w Częstochowie zrzeszonej w konfederacji Lewiatan oraz członkiem branżowym Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami i Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Lavoro Sp. z o.o. bierze także udział w programie Rzetelna Firma.

W dniu 9 grudnia 2014r. właściciel Spółki został Laureatem Nagrody Regionalnej Organizacji Pracodawców w Częstochowie w kategorii Częstochowski Przedsiębiorca Razem – 2014.

W dniu 20 kwietnia 2015r. podczas VII Kongresu Gospodarczego w Katowicach Spółka otrzymała Złoty Certyfikat Rzetelności.

W dniu 7 września 2016r. podczas Regionalnej Gali Konkursu Lodołamacze 2016, która odbyła się w Euro-Centrum Park Przemysłowy w Katowicach, Spółka Lavoro została doceniona i nagrodzona III miejscem w kategorii "Otwarty Rynek Pracy".

Czujemy się zaszczyceni mogąc poinformować o fakcie, że zostaliśmy sponsorem pierwszoligowego klubu sportowego Zagłębie Sosnowiec. Klub słynie z wieloletniej historii i znacznych osiągnięć. Cieszymy się z możliwości wspierania tak ważnej idei jaką jest rywalizacja sportowa.

Z satysfakcją informujemy, iż postanowiliśmy wesprzeć kolejny klub sportowy. Lavoro Sp. z o.o. postanowiła zostać sponsorem Stowarzyszenia MKS-MOS "Płomień" Sosnowiec.

Mając na uwadze szczytną ideę jaką jest rehabilitacja przez sport, Lavoro Sp. z o.o. postanowiła wesprzeć klub zrzeszający osoby niepełnosprawne. Tym razem, zostaliśmy sponsorem Częstochowskiej Drużyny Rugby na Wózkach, która od tej pory nosi nazwę naszej Spółki.
Rugby na wózkach jest to sport, który powstał w latach 70 w Kanadzie, a uprawiać go mogą osoby z niepełnosprawnością kończyn górnych. Działalność częstochowskiej drużyny datuje się od 2009 roku.


27 września 2017r. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się 12. gala konkursu Lodołamacze, skierowanego do pracodawców, instytucji i osób wspierających zatrudnienie osób niepełnosprawnych. Również tym razem Lavoro Sp. z o.o. została doceniona jako pracodawca wrażliwy społecznie i otwarty na osoby z niepełnosprawnością. Firma uplasowała się na trzecim miejscu wśród wszystkich pracodawców z otwartego rynku pracy.

14 listopada 2017 roku w Warszawie odbyła się gala wręczenia Złotych Certyfikatów Rzetelnej Firmy. Lavoro Sp. z o.o. po raz kolejny została ich laureatem.

W dniu 1 grudnia 2017 na gali zorganizowanej przez Regionalną Organizację Pracodawców zrzeszonych w Konfederacji Lewiatan Częstochowa, spółka

została wyróżniona nagrodą w wyjątkowej kategorii: Szlachetne serce... pomagam bo chcę... 2017

Lavoro Sp. z o.o. ponownie została uhonorowana Złotym Certyfikatem Rzetelności Płatniczej za rok 2018.

Spółce przyznano również Diamentowe Wyróżnienie dedykowane podmiotom mającym długoletnią historię uczestnictwa w programie potwierdzającym jej wiarygodność i rzetelność.