Monter wiązek elektrycznych (Radomsko/Blok Dobryszyce, woj. łódzkie)

Agencja Zatrudnienia LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) poszukuje dla swojego Klienta  kandydatów na stanowisko:

MONTER WIĄZEK ELEKTRYCZNYCH

Radomsko/Blok Dobryszyce, woj. łódzkie

OFERUJEMY:

·         umowę o pracę
·         wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system premiowy
·         szkolenie stanowiskowe
·         pracę w zgranym zespole ludzi
·         opiekę koordynatora kontraktu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         prace przy tablicy montażowej (łączenie wg schematów: przewodów, kostek, wtyczek w wiązkę przewodów)
·         prace przy maszynach (zakuwanie, zwijanie, nitowanie)

WYMAGANIA:

·         orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
·         dobry wzrok
·         sprawność manualna obu rąk
·         ze względu na specyfikę pracy (małe elementy, duża precyzja) mile widziane Panie

Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV na adres mailowy: praca@lavoro.com.pl, tel. 34 360 82 95.

W aplikacji należy umieścić klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.