Koordynator ds. artystycznych (Częstochowa)

Agencja Zatrudnienia LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. ARTYSTYCZNYCH

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju
• wynagrodzenie płatne do 10-go każdego miesiąca
• pracę w miłej atmosferze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• nadzór nad pracownikami
• wydawanie materiałów pracownikom do zleconych prac
• zarządzanie dokumentacją bieżącą i zarchiwizowaną

WYMAGANIA:

• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dobra obsługa pakietu MS Office
• wysoka kultura osobista
• komunikatywność
• kreatywność
• skrupulatność, odpowiedzialność i samodzielność
• mile widziane zdolności artystyczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@lavoro.com.pl , tel. 34 360 82 95.

W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska.

W CV należy umieścić klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.