Magazynier w centrum logistyki (Jawczyce woj. mazowieckie)

Agencja Zatrudnienia LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) poszukuje dla swojego Klienta Importera i przedstawiciela największych i najbardziej liczących się firm produkujących elementy niezbędne do napraw i wymian eksploatacyjnych w samochodach osobowych i dostawczych kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER W CENTRUM LOGISTYKI
Jawczyce woj. mazowieckie

OFERUJEMY:

·         umowa zlecenie na okres próbny 3 miesiące
·         umowa o pracę pełny etat po okresie próbnym
·         wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system premiowy
·         możliwość awansu i rozwoju
·         pracę w młodym zespole
·         praca w systemie dwuzmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

·         przyjmowanie towaru na magazyn
·         konfekcjonowanie towaru zgodnie z zamówieniami
·         oznaczanie, skanowanie, przygotowywanie wysyłek
·         nie wymagamy doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV na adres mailowy: praca@lavoro.com.pl, tel. 34 360 82 95.

W aplikacji należy umieścić klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.