Osoba do pozyskiwania pracowników (Tychy)

Agencja Zatrudnienia LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

OSOBA DO POZYSKIWANIA PRACOWNIKÓW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ·         bezpośrednia obsługa klienta,
  • ·         analiza lokalnego rynku,
  • ·         rejestrowanie i wyszukiwanie osób z bazy,
  • ·         wstępna selekcja kandydatów do pracy,
  • ·         rekrutacja na określone stanowiska,
  • ·         przygotowywanie dokumentów,
  • ·         poszukiwanie możliwości dotarcia do potencjalnych pracowników niepełnosprawnych,
  • ·         współpraca ze stowarzyszeniami i innymi instytucjami zajmującymi się osobami niepełnosprawnymi w celu pozyskania osób,
  • ·         uczestnictwo w targach pracy.

WYMAGANIA:

  • ·         mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • ·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 - 2 lata,
  • ·         bardzo dobra organizacja pracy,
  • ·         wysoka kultura osobista,
  • ·         umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • ·         uczciwość, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • ·         skrupulatność, odpowiedzialność i samodzielność,
  • ·         prawo jazdy (czynny kierowca).

OFERUJEMY:

  • ·         umowę o pracę,
  • ·         atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ·         pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV na adres mailowy: praca@lavoro.com.pl, tel. 791-122-661.

W aplikacji należy umieścić klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.